Web TasarımıMatbaa TasarımıKurumsal Tasarım

Nk Grafik Tasarım Hizmetleri

Tela Bez Çanta Promosyon

Kumaş çeşidi olarak Tela çanta tercihi sizlere standart olarak 35×40 cm. Ölçüleri ile sunulurken istenilen her türlü ölçü ve biçimde üretilebilen. Tamamen kullanım alanına yönelik şekillenebilir. Tela çanta seçeneği her sektöre ait kullanım alan ve ölçülerine göre değerlendirilebilir durumdadır. Tercihlere göre değişiklik gösterebilir bir fiyat yapısı bulunurken standart ölçüler için sabit fiyatlar sunulabilmektedir.
Tela Çanta Modellerinin Genel Olarak Özellikleri;
%100 pamuk olarak üretilmiş, tamamen doğal ve organiktir.
Ekosisteme tam anlamıyla uyum halinde ve çevreye duyarlı, çevreye zarar vermeden üretiliyor. Aynı şekilde çevreye herhangi bir zararı olmaksızın doğadan kayboluyor.
Tela Çanta

Herhangi farklı bir madde içermeden tamamen pamuktan üretilmiş olan Tela çanta. 35×40 santimetre seçeneği ile en sık tercih edilen ebatlar olması ile birlikte taleplere uygun her boyutta üretilebilir. Kullanım alanına uyarlanabilir olan bir ürün. Tela çanta her sektöre ve bireysel kullanıcıya hitap etmektedir.

Baskılı ve baskısız olarak tercih edebileceğiniz farklı kullanım alanlarına hizmet eden. Tela çanta günümüzde bulunan kullanım alanının her gün daha da artışı. Hem çevreye hem de kullanım ömrü ile tercih eden şirket ve kullanıcıların işlerini kolaylaştırıyor.

Aynı zamanda sağlamlığı ve taşıyabildiği ağırlık açısından gündelik kullanım alanlarında yer eden. Tela çanta her geçen gün daha fazla kullanıcı kazanıyor.

Kullanım

Tela çantalar, yıkanıyor olması sayesinde doğal renkleri ile gündelik kiri göstermez. Uzun dönem kullanım için ise yıkama kolaylığı ile temizliğini ve kullanılabilirliğinin devamını getirebiliyor. Stok ve üretim sınırı olmaksızın ihtiyaç duyduğunuz. Tela çanta için bizlere ulaşabilir, size uygun olan kumaş cinsi ile ilgili olarak bilgi alabilirsiniz. Sizler de Tela çanta kullanımına geçiş sağlayabilir ayrıca reklam ve birçok projenizde değerlendirebilirsiniz.

Fuar çantaları, ip büzgülü bez keseler, hastane çantası, eczane çantası, pastane çantası. İp büzgülü sırt çantaları, promosyon bez çanta, dosya çantası, ayakkabı çantası. Poşet, tanıtım çantası, sunum çantası, ikram çantası, konferans çantası, okul çantası, defter çantası. Kitap çantası, spor çantası, giyim çantası, kıyafet çantası

WEB SİTESİ FİYAT TEKLİF FORMU

Let's have a chat

MATBAA FİYAT TEKLİF FORMU

Fiyat Teklifi Formu

Ihtiyaçlarınıza cevap verecek çözümlerin yanında, teknolojik gelişmelerden haberdar olmanız için sizin için gerekli olan her şeyi beraberinde sunuyoruz.

OTO KOKUSU FİYAT TEKLİF FORMU

KARTVİZİT FİYAT TEKLİF FORMU

CEPLİ DOSYA FİYAT TEKLİF FORMU

AFİŞ FİYAT TEKLİF FORMU

BROŞÜR FİYAT TEKLİF FORMU

MATBAA FİYAT TEKLİF FORMU

Let's have a chat