Nk Grafik

İşletmenize ÖzelWeb TasarımıHizmetinizdeyiz

Şirketimizde tasarladığımız ve geliştirdiğimiz projelerle gurur duyuyoruz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi ürünler yaratmaya kendini adamıştır. Hem estetik hem de işlevsel ürünler yaratmaya çalışıyoruz. Projelerimiz, müşteri düşünülerek tasarlanmıştır, kullanımlarının kolay olması ve harika bir kullanıcı deneyimi sağlaması sağlanır. Projelerimizin sadece görsel olarak çekici olması değil, aynı zamanda müşterilerimiz için kalıcı değer sağlaması gerektiğine inanıyoruz.

Büyükçekmece ofisimizde mimari, statik, elektrik ve mekanik projeler hizmeti,vermekteyiz. Ayrıca yapı ruhsatı, inşaat, taahhüt, mühendislik, gayrimenkul, dekorasyon ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.​
Engel, Arbug, Krauss Maffei, Battenfeld, Demag, Netstal, Ferromatik Milacron marka enjeksiyon makineleri olmak üzere tüm Avrupa makinelerin yedek parçaları stoklarımızda vardır. Tüm Enjeksiyon makinelerine teknik servis hizmeti verilmektedir. Ayrıca tüm Avrupa makinelerin arızalı elektronik kartlar, oransal valfler, servomotor, sürücü tamiri tarafimızca garantili olarak yapılmaktadır.
Gayrimenkul sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız güvenilir sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir. İstanbul başta olmak üzere bir çok şehirde, ticari faaliyette bulunmaktayız.
Teknolojiyi, iş dünyasının hizmetine sunuyoruz. Sistem yönetim maliyetlerinin oldukça yüksek ve zaman alır duruma gelmesi sebebiyle Bilgi Sistemleri yönetimi zorlaşmaktadır. Bilgi Sistemleri yönetim işlemlerinde kullanacağı yönetim yazılımlar, envanterler, raporlamalar ve bu verilerin uygulanması konularında çalışmaktadır.
Gayrimenkul sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız güvenilir sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir. İstanbul başta olmak üzere bir çok şehirde, ticari faaliyette bulunmaktayız.
Dila Okulları Olarak; Eğitimci bir aile olarak 2006 yılında yola çıktık. 25 yıllık eğitim ve öğretim birikimimizle Özel Dila Okulları Projesine başladık. Misyonu ve vizyonuyla Dila Okulları; Ezberden öte özümseyerek öğrenen, kendini bilgiyle doldurmak yerine bilgiyi kullanan, yalnızca testlerde değil, okullar arası kültür, sanat, spor, bilim gibi her dalla ilgili çalışmalarda başarılı olan, birikimi yüksek, özgür düşünen ve düşündüklerini açıkça ifade edebilen, uluslararası bir vizyona sahip, yerel değerlere bağlı, evrensel değerlere açık, geçmişten geleceğe yürüyen Türkiye köprüsünde halkımız ve milletimiz yararına, Çağdaş, milli değerlerine sahip çıkan, Atatürk İlke ve İnkilaplarını çağın gerekliliklerine uyarlayan dinamik bir nesil yetiştirmektir. 2000 ÖĞRENCİ - 20 ÖĞRETMEN - 10000 MEZUN - 45 SINIF
Pazal Metal ve İnşaat San.Dış Tic. Ltd. Şti. Firmamız 2013 yılında metal ve sac ürünleri satışı ile ticari hayatına başlamıştır. Kuruluş tarihinden itibaren yassı metal ürünleri, rulo ve plaka sac satışı yapan firmamız 2015 yılı itibari ile makineleşerek dilme sac satışına da başlamıştır. Firmamız otomotiv yan sanayii, mobilya ve mobilya aksesuarları, boru bağlantı elemanları, elektrik yan sanayii, dekoratif profil ve sac ürünleri kullanan firmalara istenilen kalınlık ve ölçülerde sac temini sağlamaktadır. 0,30 mm-5,00 mm kalınlık ve 1200 mm genişliğe kadar 2 adet sac dilme parkuru ile aylık 1000 ton kapasiteye sahiptir. Ayrıca yassı demir ürünleri ve yüzey kaplama kimyasalları alım ve satımını da gerçekleştirmektedir. Profesyonellerden oluşan tüm departmanlarımız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına devam etmektedir. Misyonumuz: Firmamız müşteri memnuniyetini esas alarak doğayı ve çevreyi korumayı kendine prensip edinmiştir. Vizyonumuz: Firmamız müşteri ile birlikte büyüyerek ülkemize ve milletimize daha faydalı olabilmek; inşa ettiği bu varlığı gelecek kuşaklara da taşımak için var gücü ile çalışmalarını sürdürecektir.
Firmamız kendi sektöründe hizmet verdiği ürün yelpazesinde sağlam adımlarla devam ederek günümüze kadar gelmiştir. 2014 yılında faaliyetine başlamıştır. Deneyim ve tecrübeleri ile fark yaratmış olan firmamızın prensiplerinden hiçbir zaman ödün vermeyeceği doğrultuda en iyi çözümü, en uygun fiyatlarla ve en kısa zamanda olmak üzere siz saygıdeğer müşterilerine sunarak, mekanlarda maksimum derecede verimlilik elde etmenizi sağlamaktır. Firmamız inşaat, otomotiv ve yan sanayii, mobilya ve mobilya aksesuarları, boru bağlantı elemanları , elektrik yan sanayii, dekoratif profil ve sac ürünleri kullanan firmalara istenilen kalınlık ve ölçülerde sac temini sağlamaktadır. Ürettiğimiz projelerin yanı sıra siz değerli müşterilerimize köşebent-profil - sac çeşitleri – boru çeşitleri gibi her nevi metal ürünlerinin ticaretini uygun şartlarda hizmetinize sunulmuştur.
Svs Met Metal Ve İnşaat San Tic A.Ş. Firmamız 2013 yılında metal ve sac ürünleri satışı ile ticari hayatına başlamıştır. Kuruluş tarihinden itibaren yassı metal ürünleri, rulo ve plaka sac satışı yapan firmamız 2015 yılı itibari ile makineleşerek dilme sac satışına da başlamıştır. Firmamız otomotiv yan sanayii, mobilya ve mobilya aksesuarları, boru bağlantı elemanları, elektrik yan sanayii, dekoratif profil ve sac ürünleri kullanan firmalara istenilen kalınlık ve ölçülerde sac temini sağlamaktadır. 0,30 mm-5,00 mm kalınlık ve 1200 mm genişliğe kadar 2 adet sac dilme parkuru ile aylık 1000 ton kapasiteye sahiptir. Ayrıca yassı demir ürünleri ve yüzey kaplama kimyasalları alım ve satımını da gerçekleştirmektedir. Profesyonellerden oluşan tüm departmanlarımız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına devam etmektedir. Misyonumuz: Firmamız müşteri memnuniyetini esas alarak doğayı ve çevreyi korumayı kendine prensip edinmiştir. Vizyonumuz: Firmamız müşteri ile birlikte büyüyerek ülkemize ve milletimize daha faydalı olabilmek; inşa ettiği bu varlığı gelecek kuşaklara da taşımak için var gücü ile çalışmalarını sürdürecektir.
Arena Promosyon 1994 Yılında kurulmuş olup, deneyimli kadrosuyla günümüze kadar her geçen gün kendini yenileyerek, hizmet alanlarını, makine parkurlarını geliştirerek çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir. Firmamızın tanıtımında kullanılacak promosyon ve kolonya ürünlerinde ve satış destekli promosyon ürünlerinde üretim ve ithalat yapmakla beraber hızla değişen promosyon taleplerine cevap verebilmek için, sunduğumuz ürün seçeneklerini sürekli zenginleştirmekteyiz. iyi kalitede ürün, gününde teslim ve etik ticaret davranışlar firmamızın vazgeçilmezleri arasındadır. Referanslarımızı aşağıdaki listeden görebileceğiniz gibi Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen firmaları müşterilerimizdir. Firmamız kazanca değil, başarı ve paylaşıma odaklanmıştır. Sizlere de en iyi şekilde hizmet verebilmek bizleri mutlu kılacaktır. Arena Ailesi
Yıldırım Tekstil Makinaları, 1999 yılından beri Türk tekstil sektöründe dünyanın en ileri teknolojilerine sahip geniş ürün yelpazesi ile hizmet sunmaktadır. İstanbu/Unkapanı'nda bulunan merkezin yanı sıra İstanbul/Zeytinburnu, Ankara, Gaziantep, Bursa, Karabük, Denizli, Adana, İzmir, Antalya, Sivas, Sırbistan, Kosova, Bulgaristan, Özbekistan, Kırgızistan gibi birçok il, bölge ve ülkelerde şube ve bayilik ağlarıyla sektörün ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Daima kaliteli hizmeti, inovatif yapıyı ve teknolojik gelişmeleri esas alarak, sektördeki etkinliğini sürekli arttırarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi amaç ediniyoruz.Tekstil sektörünün dünya çapındaki rekabet gücünü en iyi şekilde desteklemek, mevcut tesislerin verimini, kalitesini arttırıcı her türlü hizmeti, eğitimi müşterilerine sunuyoruz.Yıldırım Makine ailesi olarak teknolojik gelişmeleri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, gerek ithal ettiğimiz gerekse imal ettiğimiz yüksek kalite ve verimlilikte makine, teçhizat ve aparatları siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

WEB SİTESİ FİYAT TEKLİF FORMU

Let's have a chat

MATBAA FİYAT TEKLİF FORMU

Let's have a chat

MATBAA FİYAT TEKLİF FORMU

Fiyat Teklifi Formu

Ihtiyaçlarınıza cevap verecek çözümlerin yanında, teknolojik gelişmelerden haberdar olmanız için sizin için gerekli olan her şeyi beraberinde sunuyoruz.

OTO KOKUSU FİYAT TEKLİF FORMU

KARTVİZİT FİYAT TEKLİF FORMU

CEPLİ DOSYA FİYAT TEKLİF FORMU

AFİŞ FİYAT TEKLİF FORMU

BROŞÜR FİYAT TEKLİF FORMU