Oto Kokusu Tasarımı ve Üretimi

Promosyon oto kokusu, özellikle otomotiv sektöründe kendine dikkat çekmeyi bilen etkili ve kalıcı bir reklam promosyon ürünüdür.

Oto Kokusu

Promosyon Oto Kokusu
Oto kokusu çeşitlerimiz , Kavun, Spring , Okyanus , Elma , Limpo , Dağ Çileği , Vanilya, Burberry Weekend , Ralph Lauren ,Hipnotic Poison, Lavanta , Mango...

Promosyon oto kokusu, özellikle otomotiv sektöründe kendine dikkat çekmeyi bilen etkili ve kalıcı bir reklam promosyon ürünüdür. Araç ile ilgili firmalar reklam ve tanıtımlarını oto kokusu yaptırarak yapmaları halinde hem kazançlı çıkmaktalar, hem de araba kokusu reklamları ile firma veya marka tanıtımlarını en etkin -bir şekilde yapmış olmaktadırlar.

Promosyon Oto kokuları ile etkin bir promosyon yapılarak hedef kitleye ulaşma imkanına sahip olunmaktadır. Burada göz önünde bulundurulması gereken en önemli husus reklam promosyon firmanızı seçerken çok dikkatli olmanız gerektiğidir.
Promosyon olarak sık dağıtılma imkanına sahip bedeli çok düşük miktarlar tutan oto kokusu ile firmalar reklamlarını kalıcı olmasını sağlayabilmektedirler.