Web TasarımıMatbaa TasarımıKurumsal Tasarım

Nk Grafik Tasarım Hizmetleri

Projelerimiz

Şirketimizde tasarladığımız ve geliştirdiğimiz projelerle gurur duyuyoruz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi ürünler yaratmaya kendini adamıştır. Hem estetik hem de işlevsel ürünler yaratmaya çalışıyoruz. Projelerimiz, müşteri düşünülerek tasarlanmıştır, kullanımlarının kolay olması ve harika bir kullanıcı deneyimi sağlaması sağlanır. Projelerimizin sadece görsel olarak çekici olması değil, aynı zamanda müşterilerimiz için kalıcı değer sağlaması gerektiğine inanıyoruz.

Web Tasarımı

Responsive Web Tasarım Mobil telefonların hayatımızda büyük yer edinmesi ile birlikte kurumsal web sitelerinin tüm cihazlarda aynı kullanıcı deneyimini ziyaretçilerine sunmak zorunda olduğu bir süreçten geçiyoruz. Ipad, tablet, bilgisayar, laptop, cep telefonu, masaüstü bilgisayar, televizyon gibi farklı ekran boyutlarına sahip cihazlar artık internete web sitelerinde gezinebilme

Matbaa Ürünleri

Matbaa ürünlerinde sizlere bir tık kadar yakınız, firmanızın ihtiyacına göre özel, günlerde, aylarda ve yeni yıla girerken sizlere şık tasarım ve ekonomik çözümler ve sunumlar ile hizmetinizdeyiz. Matbaa insanlık tarihinin en önemli buluşlarından biridir. Kitap, gazete ve diğer basılı materyalleri üretme şeklimizde devrim yarattı. Basılı

Grafik Tasarım Hizmeti

Grafik tasarım hizmeti,Web tasarım hizmeti,Tasarım danışmanlığı,reklam hizmetleri. Grafik Tasarım hizmet sunan bir şirket beklentilerin kapsamında üç faydaya sahip olacaktır. Tüm dünya çapında grafik tasarım gereksinimlerine cevap vermekte olan bu web sitesinde yer alan grafik danışmanlık fiyatları ve daha fazlası sayfamızdan görebileceksiniz_ Grafik Tasarım Hizmeti konusunda en başarılı

Baskı Renk Ayrımı

Ambalaj tasarımı, bir ürünün başarısında önemli bir faktördür. Potansiyel müşterileri çekmenin ve sunduğunuz ürünlerle ilgilenmelerini sağlamanın bir yolu olarak hizmet eder. Markanızın değerlerini, misyonunu ve amacını iletmek için de kullanılabilir. İşletmeler, ambalaj tasarımı sayesinde rakiplerinden sıyrılabilir ve müşterileri için unutulmaz bir deneyim yaratabilir.

Kurumsal Tasarım

Kurumsal tasarım, herhangi bir şirketin kimliğinin önemli bir parçasıdır ve onu rakiplerinden farklılaştırmaya yardımcı olabilir. Bir şirketin markasının, değerlerinin ve misyonunun görsel temsilidir. Logo, kartvizit, broşür ve web sitesi gibi kurumsal tasarım ürünleri, işletmelerin müşterileri ve paydaşları üzerinde kalıcı bir etki yaratması için olmazsa olmazdır. Bu kurumsal kimlik ürünleri, tüm.....

Kartvizit Tasarımı

Kurumsal personeliniz, sektörünüz, etiketiniz gibi ayrıntıları barındıran kartvizitler, ne kadar doğru yürütürse, yönlendiricileri olumlu etkiler de o kadar çok olur. Kartvizit modellerine karar vermeniz öncelikle sektörü keşfetmenize fayda sağlayacaktır. Eğer reklam, tasarım, mimarlıkla ilgili bir alanda hizmet veriyorsanız, kartvizitinizin ilk görüşte bunu belli etmesi gerekir.

Ambalaj Tasarımı

Ambalaj tasarımı, bir ürünün başarısında önemli bir faktördür. Potansiyel müşterileri çekmenin ve sunduğunuz ürünlerle ilgilenmelerini sağlamanın bir yolu olarak hizmet eder. Markanızın değerlerini, misyonunu ve amacını iletmek için de kullanılabilir. İşletmeler, ambalaj tasarımı sayesinde rakiplerinden sıyrılabilir ve müşterileri için unutulmaz bir deneyim yaratabilir.

Serigrafi Transfer Baskı

Baskı aşamaları ofsete göre, tamamen farklı bir sistemde basılmaktadır. Genelde dikkat edilmesi gereken, en önemli etkenler, ipek kalınlığı, rakle yumuşaklığı eğer ahtopot makina da basılacak ise fikse sıcaklığı ara kurutmaya kadar bütün etkenleri, en ince detayına göre dikkat etmemiz gerekiyor.

Broşür | İnsert Tasarımı

El ilanı ve broşür ürünleri, firmaların tanıtımlarını yapmak ve yeni müşterilere ulaşmak için en sık kullandıkları baskı ürünleri arasındadır. Elden ele dağıtılarak ya da mağazalarda / dükkanlarda / ofislerde insanlara verilerek kullanılan el ilanı ve broşür, insanlara firma hakkında bilgi vererek satışın gerçekleşmesini hedefler. Bunun yanında el ilanı ve broşür fuar, açılış gibi etkinliklerin de vazgeçilmez ürünleridir.

Katalog Tasarımı

Bizim katalogları kullanmak ve tasarım kaynaklı. Bu nedenle, tasarım kalitesinin daha iyi ve en yeni teknolojilerin kullanılmasından yararlanılmaktadır. Katalogların hazırlanma süreci ve tanzim aşamasında birçok bilgisayar sürümünün gerçekleştirilmesi ancak ardından görsellik olarak dikkat çekebilecek şekilde bir araya getirilmesi ve gerçekçi bir görünümün incelenmesi gerekmektedir.
PROMOSYON KARTON OTO KOKUSU

Oto Kokusu

Promosyon Oto Kokusu Oto kokusu çeşitlerimiz , Kavun, Spring , Okyanus , Elma , Limpo , Dağ Çileği , Vanilya, Burberry Weekend , Ralph Lauren ,Hipnotic Poison, Lavanta , Mango... Promosyon oto kokusu, özellikle otomotiv sektöründe kendine dikkat çekmeyi bilen etkili ve kalıcı bir reklam promosyon ürünüdür. Araç ile ilgili firmalar reklam ve tanıtımlarını oto kokusu yaptırarak yapmaları halinde hem
tel-canta-nk-01webp

Tela Bez Çanta

Kumaş çeşidi olarak Tela çanta tercihi sizlere standart olarak 35×40 cm. Ölçüleri ile sunulurken istenilen her türlü ölçü ve biçimde üretilebilen. Tamamen kullanım alanına yönelik şekillenebilir. Tela çanta seçeneği her sektöre ait kullanım alan ve ölçülerine göre değerlendirilebilir durumdadır. Tercihlere göre değişiklik gösterebilir bir fiyat yapısı bulunurken standart ölçüler...

İhtiyaçlarınıza cevap verecek çözümlerin yanında, teknolojik gelişmelerden haberdar olmanız için sizin, gerekli olan her şeyi beraberinde sunuyoruz.

Bize Ulaşın 7/24

Amacımız size mümkün olan en iyi müşteri hizmeti deneyimini sunmaktır. Bu yüzden günün her saati bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Bir sorunuz, yorumunuz veya öneriniz olsun, yardım etmek için buradayız. Güler yüzlü ve bilgili temsilcilerden oluşan ekibimiz, sorularınızı yanıtlamak ve ellerinden gelen her şekilde size yardımcı olmak için 7/24 hizmetinizdedir. Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz!

WEB SİTESİ FİYAT TEKLİF FORMU

Let's have a chat

MATBAA FİYAT TEKLİF FORMU

Fiyat Teklifi Formu

Ihtiyaçlarınıza cevap verecek çözümlerin yanında, teknolojik gelişmelerden haberdar olmanız için sizin için gerekli olan her şeyi beraberinde sunuyoruz.

OTO KOKUSU FİYAT TEKLİF FORMU

KARTVİZİT FİYAT TEKLİF FORMU

CEPLİ DOSYA FİYAT TEKLİF FORMU

AFİŞ FİYAT TEKLİF FORMU

BROŞÜR FİYAT TEKLİF FORMU

MATBAA FİYAT TEKLİF FORMU

Let's have a chat