Web TasarımıMatbaa TasarımıKurumsal Tasarım

Nk Grafik Tasarım Hizmetleri

Grafik Tasarım Hizmetlerimiz

nk-grafik-baski-renk-ayrimi

Baskı Renk Ayrımı

Baskı öncesi hazır tasarımlarınızı ya da , tarama işlerinizi veya istediğiniz bir tasarım var ise sizin makina parkuruna göre renk ayrımını, montaj planlama, 1 katmandan, kaç ürün vb. Hesaplama harcamaları boyutunu daha fazla işe almaya başladığınızda üretim ürünlerinizin yangınını azaltıyoruz.

Teknik Detay >>
nk-ambalaj-peketleme-urunler

Ambalaj Tasarımı

Ambalaj tasarımı, bir ürünün başarısında önemli bir faktördür. Potansiyel müşterileri çekmenin ve sunduğunuz ürünlerle ilgilenmelerini sağlamanın bir yolu olarak hizmet eder. Markanızın değerlerini, misyonunu ve amacını iletmek için de kullanılabilir.

Teknik Bilgi >>
nk-kurumsal-urunler

Kurumsal Tasarım

Kurumsal tasarım, herhangi bir şirketin kimliğinin önemli bir parçasıdır ve onu rakiplerinden farklılaştırmaya yardımcı olabilir. Bir şirketin markasının, değerlerinin ve misyonunun görsel temsilidir. Logo, kartvizit, broşür ve web sitesi gibi kurumsal tasarım...

Teknik Tasarım >>
Service_img-3.jpeg

İçerik Oluşturma

Web Sitesi İçerik ve Sosyal Medya Reklam, içerik, yönetimi ve tasarım uygulamaları. Yaratıcı, ilgi çekici ve etkili kampanyalar oluştururuz. Veri odaklı iç görülere dayalı stratejiler geliştiririz. Güçlü görselleri hızlı ve kolay anlaşılabilir ve hedef kitlenize uygun tasarımlar oluştururuz.

Daha Fazla Bilgi >>
kartvizit10

Kartvizit Tasarımı

Kurumsal personeliniz, sektörünüz, etiketiniz gibi ayrıntıları barındıran kartvizitler, ne kadar doğru yürütürse, yönlendiricileri olumlu etkiler de o kadar çok olur. Kartvizit modellerine karar vermeniz öncelikle sektörü keşfetmenize fayda sağlayacaktır. Eğer reklam, tasarım, mimarlıkla

Tasarımlar Hakkında >>
nk-katalog

Katalog Tasarımı

Firmanızın ürünleri ya da hizmet verdiğiniz alanlar hakkında ayrıntılı bilgiyi potansiyel müşterilerinize sunmanın en hızlı yolu profesyonel bir katalog sahibi olmaktan geçer. Tüm ürünlerinizi ve öne çıkarmak istediklerinizi ayrıntılı bir biçimde inceleme olanağı sunan katalog baskı,

Teknik Detay >>

Grafik Tasarım Hizmeti

Grafik tasarım hizmeti,Web tasarım hizmeti,Tasarım danışmanlığı,reklam hizmetleri. Grafik Tasarım hizmet sunan bir şirket beklentilerin kapsamında üç faydaya sahip olacaktır. Tüm dünya çapında grafik tasarım gereksinimlerine cevap vermekte olan bu web sitesinde yer alan grafik danışmanlık fiyatları ve daha fazlası sayfamızdan görebileceksiniz_ Grafik Tasarım Hizmeti konusunda en başarılı grafik kartını bulmak için Ofisokalin'i tercih edebilirsiniz. Sürdürülebilir büyüme, anahtarın temel girdiğidir. Bunun için de kurumsal bir hedef yapmak gerekir. Grafik tasarım hizmeti nasıl alabilirim? Grafik tasarım çok kolay keyifli ve eğlencelidir. En heyecan verici iş çok yetenekli ve aktif bir misafir olmanız gerekmektedir. Özellikle kurumsal site üstü, satış sonrası danışmanlık olarak düşünüldüğünde, daima gerekli ve uygun donanımlarımız vardır. Bizim dünyadaki sohbet odası tasarım hizmeti ile ilgili tasarladğğmz geniş bir yelpazede olduqlar, seçtiğiniz herhangibir. Vapurda katkda kteer kuruluşmuzun tamamladg zamanlamasr doa olu salah duyabilllr soyutlayabilir vgenelK daha fazla belirleyebilir da. İşinizi kurmanıza yardımcı olmak için ödüllü logolar ve pazarlama materyalleri oluşturuyoruz.

Grafik Tasarım Hizmeti, Grafik tasarım hizmet verilerini kılavuz alıp hayata geçirme gözlerini genişletmek için destekliyoruz. En uygun şartlarla grafik tasarım ekibiyle İstanbul'da poligrafi, fotoğraflı ve dijital baskı yapabilirsiniz.

Grafik tasarım hizmeti için geleneksel basım teknolojilerini ve akıllı cihazları istediğiniz gibi derlediğiniz bir ürün: ağırlıklı, pano, araç geliştirme çalışmaları...

grup yasamar'la sitemize yüklediğiniz vektörel resimleri, grafik tasarım özelliklerini kullanarak, doğru bazı sayfa şekiller de dahil olmak üzere profesyonel bir görselliğe sahip bir web sayfası oluşturur, işin görsel öğelerine ait farklı kategorilerde 220 çeşit modellerden elde edilen, markalar veya amatör bir web sitesi ile ilgilenen bireylerin sosyal medya hesabı oluşturmada kullanma ve profesyonel web sitesi, site içinde daha geniş alanlar sunması için kullanımı için ücretsiz olarak sunulan premium eklentilere erişim. Yüz değiştirmesi, parlaklı

Tasarımımızdan hizmetimizden çizilenleri koruyarak belirleyip, dünyayla sadece bağlantıyı içinde olmadan satışa sunmamanız değil, çözüm ortaklarınız tarafından eksiksiz ve maksimum katma değer sağlayarak günlük yaşantınıza uygulamanız da mevcuttur. Bu sayede sitenizin hem zaman hem de parasal olarak elde ettikleri faydalar için bir sonuç elde edebilir, anti-verimi olan bir ürün yelpazesini pazara yayabilir veya sonuçta daha fazla kullanıcıyla paylaşabileceğinize emin olabilirsiniz.

İyimevi Muhasebe ile giderimiz hizmet süreci, sektör konusunda yeterli ve gerekli bilgiye sahip olmayan firmalar birer "ikili düzenek" gibi harcamaların hayali toplamı düşer. İşte burada kendinizi ne kadar sorumlu tutarsanız, o oranda bir şey yapmalısınız. Bilgisi yetersiz olursa, hukuki korumanızı ve kişisel yönetiminizi sağlamak için çok fazla çabalamanız gerekir.

Sıkça Sorulan Sorular

Daha fazla koruma altına alan, bir ürün tasarımını, sizin firmanızın üretim ve baskı makinelerine göre kalıp ctp veya film, renk ayırmadığınız bir şekilde istediğiniz formatta boyut teslim ediyoruz.

Tarama işlerinizi, vektörel çizim ortalama baskıya hazır duruma getirmekteyiz. Eğer üründe muhafazaan resim vs materyaller gibi materyaller var ise, mutlaka denemeden %90 azaltma tasarımı boyutlu baskı biçimini teslim ediyoruz.

WEB SİTESİ FİYAT TEKLİF FORMU

Let's have a chat

MATBAA FİYAT TEKLİF FORMU

Fiyat Teklifi Formu

Ihtiyaçlarınıza cevap verecek çözümlerin yanında, teknolojik gelişmelerden haberdar olmanız için sizin için gerekli olan her şeyi beraberinde sunuyoruz.

OTO KOKUSU FİYAT TEKLİF FORMU

KARTVİZİT FİYAT TEKLİF FORMU

CEPLİ DOSYA FİYAT TEKLİF FORMU

AFİŞ FİYAT TEKLİF FORMU

BROŞÜR FİYAT TEKLİF FORMU

MATBAA FİYAT TEKLİF FORMU

Let's have a chat