Nk Grafik Gizlilik Politikası

Müşterilerimizin gizliliği bizim için çok önemli. Bu sebeple yaptığımız her sözleşmede müşterilerimizin maddi ve manevi her türlü bilgi paylaşımları ve özlük bilgi haklarını kanun önünde koruyabilmek için gizlilik sözleşmesi imzalarız.

Tüm bilgileriniz  kanunen Nk Grafik Tasarım Hizmetleri. güvencesinde işlenir.

Temel prensipler :

Firmalardan, Şahıslardan edinilmiş tüm yazılı yada elektronik bilgiler iş sözleşmesinin bitimine müteakip 2 hafta içerisinde müşteri onayına gerek duymaksızın Novasta Bilişim Ltd.Şti. bilgisayarlarından silinir. Sözleşmede aksi belirtildiği takdirde bilgiler tekrar kullanımak üzere sistemde kayıtlı kalabilir.

Gönderilmiş tüm bilgiler dijital mecralarda (web sitesi, sunum, katalog vb.) yayınlanmak üzere müşteri tarafından aksi belirtilmemişse yayınlanır. Firma yada şahıslar tarafından gönderilen resimler veya bilgiler  Nk Grafik Tasarım Hizmetleri tarafından 3. kişilerle paylaşılmaz, kullanılmaz.  Fakat bu bilgilerin dijital mecralar (web sitesi, sunum, katalog vb.) aracılığı ile müşteri izni dışındaki kişiler tarafından kullanılması Nk Grafik Tasarım Hizmetleri’ni bağlamaz.

Novasta Bilişim Ltd.Şti’ edinilmiş ftp , hosting kontrol, domain kontrol vb. bilgilerinin hepsini iş sözleşmesinin bitimine mütakip bilgisayarlarından siler. Ftp, hosting ve domain şifrelerinin değiştirilmesi konusunda müşterisine bilgilendirme maili gönderir. Nk Grafik Tasarım Hizmetleri’ne ait hosting hizmetini kullanan firmalar için herhangi bir silme işlemi kullanılmaz.

Usb, cd, dvd, internet vb mecralar ile birlikte gelen dijital medya ve bilgiler iş sözleşmesi bitimine mütakip müşteri tarafından geri alınmamış ise imha edilir.

Sözlü olarak dile getirilmiş bilgi ve sırlar için Nk Grafik Tasarım Hizmetleri’den hak talep edilemez.

Her iş sözleşmesine mütakip firmalar ile gizlilik sözleşmesi imzalanır. Nk Grafik Tasarım Hizmetleri gizlilik sözleşmesi müşterisinin haklarını korumaya yönelik müşterinin sektörüne göre özel olarak düzenlenir.